poniedziałek, stycznia 24, 2022

Podsumowanie: wyzwania czytelnicze 2021

Przyszła pora na podsumowanie wyzwań czytelniczych z roku 2021. Od kilku lat biorę udział w trzech, które są moimi ulubionymi i również w 2022 roku będę się ich podejmować.Myślę, że powyższa grafika, którą przez cały rok mogliście oglądać w dedykowanej jej zakładce na moim blogu i podglądać w niej moje postępy, w wyczerpujący sposób wyjaśnia, na czym polegały poszczególne wyzwania.

Jak widać, nie udało mi się osiągnąć wyznaczonych wyników, jednak nie jest to dla mnie powód do smutku czy wyrzutów sumienia, bo jak powszechnie wiadomo, czytanie ma być przyjemnością, a nie wyścigiem. Dla mnie to jedynie motywacja do sięgania po lekturę oraz do regularnego monitorowania tego ile czytam, bo uwierzcie mi to pierwszy rok, kiedy w tak łatwy sposób mogłam sobie stworzyć grafikę podsumowującą ☺ W poprzednich latach musiałam męczyć się z wyszukiwaniem danych w podsumowaniach i zliczaniem wszystkiego na sam koniec. Zdecydowanie będę kontynuować wyzwania właśnie ten sposób.


A Wy bierzecie udział w jakiś wyzwaniach, czytelniczych i nie tylko?


1 komentarz:

  1. Widać, że miałaś bardzo obfity rok!

    pozdrawiam serdecznie
    www.helpbook.pl

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję!
Wszystkie komentarze są dla mnie ogromną motywacją i wywołują uśmiech na mojej twarzy.
Dziękuję za szczerość i ocenę mojej pracy ☺
Jeśli posiadasz własną stronę WWW, zostaw link do siebie, a na pewno cię odwiedzę. Lubię wiedzieć czym interesują się moi czytelnicy.

Zobacz również:

Copyright © Czytam, polecam... , Blogger